View images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users. Newest Popular medias and share them Generalsta
  1. Homepage
  2. @besiktas
Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo besiktas
Fullname

Beşiktaş JK 🏆

Bio Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

Website http://bit.ly/2G526J4

Profile Url

Share
Suggested users for Instagram Profile "Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)"
FabricioAgostoRamirez (@fabricioagostoramirez) Instagram Profile Photo fabricioagostoramirez

FabricioAgostoRamirez

andersontalisca (@andersontalisca) Instagram Profile Photo andersontalisca

andersontalisca

Ryan Babel (@ryanbabel) Instagram Profile Photo ryanbabel

Ryan Babel

Fikret Orman (@forman1903) Instagram Profile Photo forman1903

Fikret Orman

Álvaro Negredo 9️⃣ (@alvaronegredo9) Instagram Profile Photo alvaronegredo9

Álvaro Negredo 9️⃣

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)

Advertisement

image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "📣 Bugün #BeşiktaşınMaçıVar!
🏆 Spor Toto Süper Lig 23. Hafta
⚽ Beşiktaş 🆚 Fenerbahçe
📍 Vodafone Park
🗓 25.02.2018
⏰ 19.00" - 1722346481216582702
Report Share Download 608 42.89K

📣 Bugün ! 🏆 Spor Toto Süper Lig 23. Hafta ⚽ Beşiktaş 🆚 Fenerbahçe 📍 Vodafone Park 🗓 25.02.2018 ⏰ 19.00 📺 beINSports 🦅

Advertisement

image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "Afrin’deki Mehmetçiklerimize yazdığı mektupla tüm Türkiye’yi duygulandıran, Muş’ta meydana gelen trafik kazasında polis " - 1721860745010797392
Report Share Download 1.06K 68.73K

Afrin’deki Mehmetçiklerimize yazdığı mektupla tüm Türkiye’yi duygulandıran, Muş’ta meydana gelen trafik kazasında polis memuru babası Hüseyin Gül’ü kaybeden Talha Gül’ü, yarın Vodafone Park’ta oynanacak Fenerbahçe maçında ağırlayacağız.

Advertisement

Report Share Download 1.07K 71.38K

Başkanımız Fikret Orman; Divan Kurulu'ndaki konuşmasına Afrin'de şehit olan askerlerimize rahmet dileyerek başladı ve özetle şu noktalara değindi: "Geldiğimizden beri borç yönetimiyle uğraşıyoruz. Devraldığımız kulübün mali durumu unutularak bugüne bakılmasın. Bütçeyi büyütmek için gelirleri artırdık. Borçları çevirip, yatırımları yapıp ondan sonra Beşiktaş’ın mallarını satan adam olarak tarihe geçmek istemiyorum. Geçen sene Futbol A.Ş. kar elde etti. Bu sene planımız yine kar elde etmek olacak. Futbol Takımımız, şanssız bir sonuç aldı. İstanbul’daki maçta Bayern Münih’i yeneceğimize inanıyorum. Beşiktaş yeni hoca arıyormuş. Biz Şenol Güneş ile 2 senelik sözleşme yaptık. Göreceksiniz bu sene de hep beraber şampiyon olacağız. Bu sezon basketbolda önemli başarılar elde edeceğimizi düşünüyorum. Pendik Tesisi’ni yeniledik, önümüzdeki ay açacağız. Tesisin adı Gazi Akınal olacak. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nin arkasındaki araziyi bir türlü alamamıştık. Mart ayı içinde araziyi teslim alacağız. Ümraniye’ye futbol akadamesi kuracağız. Akatlar’da salon yapmak için yasal izin çıkmak üzere. Kartal Yuvası’nda önemli işler yaptık. 500 bin hedefini bu sezon yakalayacak gibi gözüküyoruz. 130 milyon TL ciro yapacak.Kartal Yuvası çığ gibi büyüyor. Uzakdoğu’ya gideceğiz. 100 milyon taraftar projemiz var. Marka değerimizi ve taraftar sayımızı artıracağız.Yakında dünya çapında bir şirketle sponsorluk anlaşması imzalayacağız. Sosyal medyada büyüyoruz. Yaklaşık 12 milyon kişiye ulaşıyoruz. İletişim konusunda Türkiye’nin bir numarasıyız. Bayern Münih gol attığında çalınan şarkıyı rakibimiz kullanıyor. Bunlar Türk futboluna yakışmıyor. Bana da 'biz de Vardar Ovası' şarkısını çalalım' diyorlar. Biz, Türk takımının Avrupa'da yenilgisinden medet umacak bir kulüp müyüz? Beşiktaş, rakibinin aczinden medet uman bir kulüp değildir. Aramızda itilaf olmuyor mu, oluyor... Sizin evinizde olmuyor mu? Bu hayat. Bu demek değildir ki, biz Beşiktaş'ın aleyhine çalışan kişileriz. Bizim hiç öyle bir durumumuz yok. Her konuyu, her şekilde anlatmak zorunda mıyız? Beşiktaş'ın kemik gibi çalışan bir yönetim kurulu var. Beşiktaş düzgün çalışan bir yönetim kurulu var, onlara teşekkür ediyorum.

image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Vodafone Park'ta Fenerbahçe ile karşılaşacak.
#Beşiktaş" - 1721701331184379457
Report Share Download 1.64K 123.24K

Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Vodafone Park'ta Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Report Share Download 2.27K 113.4K

Fenerbahçe maçı hazırlıkları devam ediyor.

Report Share Download 487 48.69K

KaraKartallılar sordu, @oficialvagnerlove içlerinden seçtikleri sorulara içtenlikte yanıt verdi. @vodafonepark