View images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users. Newest Popular medias and share them Generalsta
  1. Homepage
  2. @7bodrum24
7/24 BODRUM, 🇹🇷 (@7bodrum24) Instagram Profile Photo 7bodrum24
Fullname

7/24 BODRUM, 🇹🇷

Bio - 7/24 Bodrum'un resmi instagram hesabıdır. - Hashtag: , - Yöneticiler: @feritayiran , @sitkicoskun , @gorkerayiran

Website http://www.facebook.com/724bodrum

Profile Url

Share
Suggested users for Instagram Profile "7/24 BODRUM, 🇹🇷 (@7bodrum24)"

7/24 BODRUM, 🇹🇷 (@7bodrum24) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by 7/24 BODRUM, 🇹🇷 (@7bodrum24)

Advertisement

Bodrum, Mugla Report Share Download 6 201

BODRUM UÇUYOR! GÖKYÜZÜ KIZILA DÖNDÜ Bodrum'da fırtına etkisini sürdürüyor. Karada 75 denizde ise 90 kilometre hızla esen rüzgar, yarımadada hayatı olumsuz etkiledi. Sahillerde esnaf zor anlar yaşarken, bazı ana arterlerde ise ağaçlar devrilerek yolu kapattı. Belediye ekipleri, fırtınanın yol açtığı hasarları gidermeye çalışıyor. Sabah saatlerinde başlayan fırtına özellikle Kumbahçe, Yalıkavak ve Ortakent sahilinde etkili oldu. Kıyıda işletmesi bulunan esnaflar zor anlar yaşarken, bazı tekneler de açığa sürüklendi. Güneydoğudan esen rüzgar etkisini akşama doğru giderek artırdı. Yalıkavak’ta ise gökyüzünün aldığı kızıl renk, vatandaşları endişelendirdi. Meteoroloji, fırtınanın etkisini 23 mart Cuma günü öğleden sonraya kadar sürdüreceğini belirttiler. BODRUM YARIMADASI'NDA ELEKTRİK KESİNTİLERİ VAR! Yaşanan şiddetli fırtına, yarımada genelinde elektrik kesintilerine neden oldu. Bodrum merkezde kısa süreli yaşanan kesinti, Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan mahallelerinde ise vatandaşların saatlerce elektriksiz kalmasına neden oldu. . Kaynak: bodrumageldik .                      

Advertisement

Advertisement

Bodrum, Mugla Report Share Download 6 382

😮😮 BODRUM'DA GÖKYÜZÜNÜN RENGİ İNANILMAZ ! 😮😮 . Fırtına Bodrum'u etkisi altına aldı. Bodrum'da gökyüzünde oluşan bu renk insanları şaşkına çevirdi. Gökyüzü sarı kahverengimsi bir renge mahkum oldu. . 📸: @berkalptpr519 📸: @frdfrtlr 📸: @burcuozbak 📸: @studyoplusbodrum .